переїзд переїзд

EVVA – надійний захист для ваших дверей.

Наша мета – забезпечити всіх і кожного, кращими замками і технологіями для безпечного і зручного замикання будь-якого об’єкта.
Компанія Evva надає такі можливості. C 1919 року і по сьогоднішній день, компанія розвивається і пропонує своїм клієнтам сертифіковану продукцію безпеки вироблену на заводі в Австрії.

Ми чекаємо на Ваш дзвінок
+38 073 651 15 75 | +38 097 651 15 75

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

 • Про компанію Locksmith

  Locksmith – EVVA офіційно в Україні.

  Наша спеціалізація продаж, установка, сервіс всього спектра продукції EVVA. З 1919 року, компанія є лідером в області розробки, виробництва, продажу сучасних систем безпеки. Рішення від одного з найнадійніших виробників в старій Європі, отримали безліч нагород за їх якість та інновації. Всі рішення перевірені на практиці, як корпоративним сектором бізнесу, так і кінцевими користувачами. Свої розробки, вже понад 100 років, команда EVVA дбайливо передає з покоління в покоління і заслужено вважається однією з найбільш розвинених і інноваційних компаній в сегменті високої безпеки.

 • Більше про ЕVVA

  ЕVVA розробляє і виробляє механічні та електричні системи контролю доступу. З моменту свого заснування у Відні в 1919 році EVVA завжди була сімейним бізнесом. Ми продовжуємо керувати науково-дослідними, виробничими потужностями в штаб-квартирі нашої компанії у Відні, щоб експортувати нашу продукцію в усі країни світу.

  У 1937 р. бренд запатентував свій перший циліндровий механізм. З цього моменту сферою діяльності підприємства стала розробка і виробництво інноваційних продуктів, здатних забезпечити максимальну надійність замкових систем. Популярність продукції привела до помітного зростання виробництва. Сьогодні підприємство має 13 дочірніх підрозділів в багатьох європейських країнах, забезпечує сотні робочих місць і володіє солідною кількістю патентів – більше 400.

  Сучасна продукція марки – це широкий асортимент механічних та електронних циліндрів і замків, створених за унікальними запатентованим технологіям. Циліндрові механізми цієї компанії не мають аналогів у всьому світі.

  EVVA – це не просто виробник продуктів для забезпечення безпеки, EVVA також є надійним партнером для вирішення будь-яких питань безпеки, які можуть виникнути у клієнтів.

  Механічні замкові системи

  Механічні замикають системи EVVA забезпечують відповідний рівень безпеки для будь-якого об’єкта. У Locksmith ви завжди зможете отримати відповіді по продукції австрійського виробника, досвідчені фахівці нашої компанії допоможуть підібрати потрібне вам рішення.

  Циліндр EVVA MCS

  Завдяки унікальній всесвітній захисту MCS, операторам систем з основними ключами MCS не потрібно турбуватися про будь-які проблеми. Це, по-перше, пояснюється 100% захистом від копіювання ключів, а по-друге, результатом великих рівнів безпеки обчислень системи. Циліндр EVVA MCS добре підходять для майстер системи, в них можуть бути інтегровані всі елементи при плануванні системи майстер-ключів.

  Циліндр EVVA 4KS

  Безпека для найскладніших умов.
  4KS є послідовну розробку нашої перевіреної системи кривих ліній. Циліндри 4KS стали ще міцніше, надійніше і безпечніше. Новий дизайн ключа, роблячи його більш компактним і ергономічним. Завдяки новій захисту від свердління, 4KS відповідає найсуворішій категорії безпеки згідно зі стандартом EN-1303: 2015. EVVA 4KS залишається надійною системою, що підходить для самих жорстких умов.

  Циліндр EVVA ICS

  Завдяки ICS ви підвищуєте зручність своєї системи, можете розраховувати на розширення і безпеку інвестицій, а також на довговічність і тривалий термін служби системи. ICS – це довговічна ключова система, яка дозволяє як в персональному користуванні бути впевненим в надійності, так і в разі майстер системи, отримати хороший результат на довгі роки. Будь то офісні будівлі, школи або студентські гуртожитки, медичні установи, приватний будинок, ICS підійде для вас і буде ефективно виконувати всі функції.

  Циліндр EVVA EPS

  ЕРС надійно захищає житлову нерухомість, а також підходить для чітко структурованих систем майстер-ключів. Отже, EPS є часто використовуваною системою доступу в офісних будівлях, закладах громадського харчування або житлових об’єктах. EPS є успішним результатом постійного розвитку систем EVVA. Високий рівень зручності для користувача і довговічність системи роблять системі кращий системний баланс: ціна / якість / функціонал.

  Переваги циліндрів EVVA

  Всі моделі циліндрів EVVA відрізняє високий рівень безпеки та надійності, високий рівень безпеки ключа (захист від несанкціонованого дублювання), незвичайні принципи кодування інформації.

  Електронні системи блокування

  Системи електронного доступу EVVA пов’язують високий рівень безпеки з простим управлінням. Просте управління для Smart Lock систем дуже важливо, розробники замків EVVA передбачили всі варіанти і зробили дуже доступним для управління меню.

  AirKey. Simply smart

  EVVA AirKey робить ваше життя простіше і дає вам велику незалежність. З AirKey ви можете відкривати двері зі свого смартфона, відправляти ключі через SMS і легко організувати всю систему контролю доступу. Отже, AirKey пропонує вам максимальну свободу і максимальну безпеку – професійно або в приватному порядку.

  Xesar. Simply versatile

  Контроль, безпека і гнучкість об’єднані в інноваційну систему електронного доступу – це Xesar. Будь то житлові комплекси, навчальні заклади або офісні будівлі, Xesar можна просто і надійно управляти. Ви визначаєте, управляти чи системою в локальній мережі або через хмару.

  EMZY Simply automatic

  Якщо Вам потрібно гарантувати, щоб певні вхідні двері надійно блокувалися і розблокувалися в певний час і за командою. Тоді EMZY by EVVA – електронний моторизований циліндр – як раз те, що вам потрібно. Циліндричний поворотний механізм з електронним управлінням підвищує зручність і безпеку системи без використання ключа. EMZY популярний в дверях, що захищають чутливі об’єкти або всякий раз, коли вам потрібно гарантувати, що двері замкнені автоматично. І все це одночасно гарантує високий рівень зручності і швидку організацію. EMZY підходить для комбінацій з усіма механічними і електронними системами EVVA.

  Всю продукцію від компанії EVVA ви можете придбати у офіційного дилера компанії Locksmith. Всю технічну інформацію щодо продукції EVVA, можна дізнатися у нас за запитом. Актуальність ціни на товари і його доступність в Україні, завжди можливо перевірити звернувшись до нас.

переїзд переїзд